aksident 1542545175 44983421 560x347 - Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Një vet-aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Në këtë aksident i cili ka ndodhur saktësisht në fshatin Konjuh të Lipjani, një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Nuk dihet për të lënduarit dhe shkaqet që kanë çuar deri tek ky aksident

Shiko videon e meposhtme:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.