ngngn 650x358 560x358 - Aksidenti i djeshëm në Ferizaj, si në filma thjeshtë “çmenduri” (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Ferizaj.

Por aksidenti në fjalë ishte më shumë se i “tmerrshëm”. Shpejtësia e veturës Golf 6 ishte krejtësisht jashtë normales sa në fund mezi ka arritur të frenojë.

Vetura ka përfunduar në disa tabela reklamimi teksa vetëm për pak ka shpëtuar një këmbësorë mashkull dhe një femër e cila kishte edhe fëmijën para vetës, shkruan Indeksonline.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si djemtë të cilët gjendeshin në veturë dalin nga ajo pa asnjë problem.

Aksidentet në vend janë të shtuara përderisa gjobat janë mjaft të larta.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.