aksident 1 11 560x374 - Aksidentohet autobusi i linjës Prishtinë-Ferizaj

Një autobus i linjës Prishtinë-Ferizaj gjatë pasdites së sotme ka devijuar rrugën duke u futur kështu në një pompë të benzinës.
Lexues të Gazetës Express, kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes.
Nuk dihet nëse ka të lënduar apo për shkaktarin që ka quar deri ky aksident.

autobui 1527513320 51736451 - Aksidentohet autobusi i linjës Prishtinë-Ferizaj

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.