hqdefault5 - Aksidentohet vetura e Policisë në Ferizaj (Video)

Në qytetin e Ferizajit është aksidentuar një veturë e Policisë së Kosovës.

Në disa video të dërguara nga lexuesit e Klan Kosovës shihet vetura e Policisë e dëmtua.

Por nuk dihet a ka qenë vetëaksident apo është përplasur me ndonjë veturë tjetër.

Ja video:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.