policia e kosoves arrestim 780x439 1518355367 18615331 560x347 - Aksion i madh i Policisë: Arrestohen 21 persona të dyshuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë së mërkurës, janë arrestuar 21 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.


Arrestimet janë kryer në të gjitha rajonet e vendit dhe për të njëjtat është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, dhjetë janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.