aktori i portokalli rezart veleshja konfirmon se eshte i fejuar 560x416 - Aktori i Portokalli, Rezart Veleshja konfirmon se është i fejuar

Me argëtim e të qeshura ka kaluar mbrëmja e “Shiko kush luan” nën drejtimin e moderatores dhe autores, Luana Vjollca.

Të ftuarit padiskutim që i dhanë dozën e duhur të humorit programit, por në mënyrë të veçantë aktori i “Portokalli”, Rezart Veleshnja.

Ai gjatë programit pranoi që ishte fejuar, por duke qenë se bën shpesh shaka me këtë fakt konfirmimin e plotë e dha në fund të emisionit.

Në lojën “Ndaje ose pije”, Veleshnja u pyet për një postim që ka bërë disa javë më parë në Instagram.

Lexo po ashtu:

Bëhej fjalë për një fotografi me një vajzë të cilën ai e kishte fshirë më pas, transmeton Top Channel.

aktori i portokalli rezart veleshja konfirmon se eshte i fejuar - Aktori i Portokalli, Rezart Veleshja konfirmon se është i fejuar

Luana Vjollca dhe Rezart Veleshja në “Shiko kush luan” (Foto: Top Channel)

“Cila është ajo vajzë, pse e fshive foton dhe si quhet?”, ishte pyetja që duhej të merrte përgjigje.

I zënë ngushtë nëse duhet të pinte gotën apo të thoshte emrin e vajzës, ai është shprehur me humor: “E fshiva se nuk dua ta ndaj me të tjerët dhe emrin e ka si Lori Caffe”.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.