auto Untitled1542652884 750x3881 560x388 - Albuneta Topalli dhe Shemi publikojnë hitin e ri “Sa më lëndove” (VIDEO)

Albuneta Topalli këngëtarja nga qyteti i Ferizajt para pak minutash publikoj video-klipin me këngën e saj të re “Sa me Lëndove” në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Shemi “Iliret”.

Ky është bashkëpunimi i dytë i tyre i cili pritet të bëhet një hit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.