hhhgg1 560x416 - Aliu: Po riparohet rruga që mundëson qarkullimin në qendër të qytetit të Ferizajt

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka njoftuar se rruga “12 Qershori” është duke u riparuar.

Aliu ka thënë se për të lehtësuar qarkullimin, për ca ditë do të rregullohen pjesët e dëmtuara të rrugës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.