Loading...

Një person i moshuar është alivanosur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.
Sipas dëshmitarëve të cilët dërguan edhe fotografi në redaksinë tonë, i moshuari ka shpëtuar pas ndërhyrjes së mjekëve.

I njëjti është dërguar në Emergjencë për trajtim të mëtutjeshëm.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.