almeda abazi konfirmon se eshte shtatzene 560x416 - Almeda Abazi konfirmon se është shtatzënë
almeda abazi konfirmon se eshte shtatzene - Almeda Abazi konfirmon se është shtatzënë

Të hënën u përhap media lajmi në mediat shqiptare se ish Miss Shqipëria dhe aktorja e famshme Almeda Abazi ishte shtatzënë.

Ajo dhe Tolgahan Sayisman do bëhen prindër për herë të parë?

Ishin mediat turke që e kishin mësuar këtë lajm të cilin çifti kishin vendosur ta mbanin të fshehtë, ndërsa me shpejtësi lajmi qarkulloi edhe në mediat shqiptare.

Ndërsa më pas, Almeda e ka pranuar për “revistawho.com” se lajmi është i vërtet dhe se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, është shprehur Almeda, e cila është në javët e para të shtatzënisë.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, Abazi së fundi ka publikuar këngën e parë duke filluar një karrierë të re si këngëtare.

Theksojmë se Tolga është duke punuar në projekte të reja filmike që do të shfaqen në ekranet e mëdha të kinemave. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.