amber heard thuhet se eshte ne lidhje me nje burre te martuar 560x416 - Amber Heard thuhet se është në lidhje me një burrë të martuar

Aktorja hollivudiane, Amber Heard, thuhet se ka nisur një lidhje të re romantike.

Pas ndarjes së zhurmshme me aktorin Johnny Depp, bukuroshja i ka pasur disa lidhje të shkurtra.

amber heard thuhet se eshte ne lidhje me nje burre te martuar - Amber Heard thuhet se është në lidhje me një burrë të martuar

Amber Heard (Foto: Lars Niki/Getty Images for Cantor Fitzgerald/Guliver)

Ndërsa tash spekulohet se ajo është në lidhje me një dizajner, i cili është i martuar.

Daily Mail ka raportuar se aktorja është parë në disa raste me Kristopher Brock, bashkëthemeluesin e brendit Brock Collection.

Lexo po ashtu:

Bashkëthemeluese tjetër e këtij brendi është gruaja e dizajnerit, Laura Vasser, me të cilën ai është martuar në vitin 2014 dhe kanë së bashku një djalë.

amber heard thuhet se eshte ne lidhje me nje burre te martuar 1 - Amber Heard thuhet se është në lidhje me një burrë të martuar

Amber Heard (Foto: Noam Galai/Getty Images for Global Citizen/Guliver)

Amber është e njohur si një joshëse fatale, për të cilën Johnny Depp e braktisi partneren e tij, Vanessa Paradis.

Çifti ishte i martuar në periudhën shkurt 2015 – janar 2017, ndërsa Heard e akuzoi burrin e saj për dhunë fizike.

Pas ndarjes nga aktorit, 32-vjeçarja ka pasur disa lidhje të dështuara. Ndër to, me kuratorin e artit, Vito Schnabel dhe shefin ekzekutiv të Teslas, Elon Musk. Ky i fundit kishte pranuar për GQ se pas ndarjes nga aktorja ka qarë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.