Ferizaj 730x4401 560x416 - Arrestohen, Bashkëjetonin dy të mitur në Ferizaj


Është arrestuar një person i dyshuar i mitur pasi që kishte bashkëjetuar me një të mitur të moshës 16-vjeçare.
Rasti ka ndodhur në Ferizaj në rrugën “Enver Topalli”, rreth orës 21:00.

Me vendim të prokurorit, palët pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Më 05.01.2019 është intervistuar i dyshuari mashkull K/Ashkali – i mitur, pasi që i njëjti ishte duke bashkëjetuar me viktimën femër K/Ashkalike – e mitur. Me vendim të prokurorit, palët pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.