Loading...

Rreth orës 10:30 të ditës së djeshme një burrë në Ferizaj është prangosur nga policia.

VIDEO

I dyshuari sipas policisë ka tentuar të kryejë një grabitje me një pistoletë plastike në rrugën “Gursel dhe Bajram Sylejmani në këtë qytet.

Pas intervistimit burri i arrestuar është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.