Narkotik foto SHKK 720x335 1 560x335 - Arrestohet një person në Ferizaj për përdorim të narkotikëve

Më datën 3 tetor në rrugën Ahmet Kaqiku, në Ferizaj është arrestuar një i dyshuar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 1.8 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.