auto arrestohet 115075436181 560x416 - Arrestohet një tjetër person për vrasjen e 26 vjeçarit në Ferizaj

Më 15 qershor pas një përleshje që ka ndodhur në një lokal në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, Ferizaj, E.I, 26 vjeçar, kishte ndërruar jetë pas plagëve të shkaktuar nga goditja me thikë.

“Lidhur me rastin me 18.06.2018 njësia policore ka arritur të identifikojë dhe arrestojë edhe një të dyshuar mashkull K-Shqiptar dhe me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton lajmi.net.

Policia më herët për këtë rast ka arrestuar edhe dy persona të tjerë, D.SH. 29 vjeç dhe M.M. 22vjeç.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.