Loading...

Gjatë ditës së djeshme, në Kamenicë është arrestuar një shtetas i Serbisë.
Në Kamenicë, gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Serbisë, pasi që i njëjti kishte hyrë në mënyrë ilegale kishte hyrë në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Siç bëhet e ditur në njoftim, gjatë një kontrolli që i është bërë veturës së një shtetasi të Kosovës, Policia e ka arrestuar shtetasin serb.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.