auto Mozzik15449507821 560x416 - Artisti nga Ferizaj "Mozzik" vjen me këngën e re Nana

Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Nana”.

Kënga e re është produksion i “Li & Macloud”.

Vetë reperi është kujdesur për tekstin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.