w 51 560x416 - Atmosferë feste në Ferizaj!

Dritat e ndezura për festat e fundvitit e kanë zbukuruar komunën e Ferizajt.

Qytetarët dalin të shijojnë dritat dhe dekorimet në qytet.

Këtë imazh e ka ndarë në Facebook kryetari i kësaj komune, Agim Aliu, derisa ka thënë se kjo është atmosfera festive në Ferizaj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.