Aksidenti i autobusit foto KALLXOcom 1 e1530453628678 650x3581 560x358 - Autobusi nga Ferizaj aksidentohet në Shqipëri / Video

Një autobus është aksidentuar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Sipas një qytetari, i cili ka dërguar fotografi dhe video-incizim, aksidenti ka ndodhur të enjten pasdite.

Qytetari ka thënë se autobusi është nga qyteti Ferizajt.

Në pamjet, që mund t’i gjeni më poshtë, shihet se autobusi është i kompanisë “Arditi”.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident, ndonëse autobusi është goxha i dëmtuar në pjesën e përparmë.

Aksidenti i autobusit foto KALLXOcom 768x10241 - Autobusi nga Ferizaj aksidentohet në Shqipëri / Video

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.