DgHPbyWVAAAcU Z e1642698423962 560x416 - Babai nga Ferizaj raporton dy vajzat e tij të zhdukura

Një burrë nga Ferizaj, te mërkurën ka njoftuar se dy vajzat e tij janë zhdukur.

Sipas policisë, dy vajzat janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet ende për vendndodhjen e tyre.

“Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.