rrahje 1 560x347 - Babë e bir rrihen mes vete në Qytetin Ferizajt

Babë e bir janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje që kanë pasur në Ferizaj.

Të dy kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia nga të dyshuarit ka konfiskuar një armë zjarri 7.65 me 7 fishekë të kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet të hetohet.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.