Korce aksidenti 770x374 750x3741 560x374 - Bashkë me shtetasin e Maqedonisë në aksident humb jetën dhe menaxheri i Azet

Një vet-aksident me fatalitet ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së.

Mësohet se personi që mbeti i vdekur ishte menaxher i këngëtarit të njohur kosovar, Azet.

Burime tona tregojnë se i njëjti, së bashku me shtetasin nga Maqedonia Veriore, A.J, ishin mbrëmë në njërën prej klubeve të Prishtinës.

Bëhet fjalë për Sefa Kaya, turk me shtetësi gjermane.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.