w 11 560x400 - Bashkëjetonte me të miturën, arrestohet ferizajasi

Është arrestuar një person në Ferizaj, pasi që në shtëpinë e tij është gjetur e strehuar një femër e moshës së mitur.

Për rastin është njoftuar menjëherë prokurori i shtetit i cili ka urdhëruar policinë të hapet rasti “bashkësia jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Hetimet në lidhje me rastin ende janë duke vazhduar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.