beatrix ramosaj me video atraktive nga parisi ve ne pah fizikun dhe gjoksin e saj 560x416 - Beatrix Ramosaj me video atraktive nga Parisi, vë në pah fizikun dhe gjoksin e saj
beatrix ramosaj me video atraktive nga parisi ve ne pah fizikun dhe gjoksin e saj - Beatrix Ramosaj me video atraktive nga Parisi, vë në pah fizikun dhe gjoksin e saj

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, ka kohë që nuk është shumë aktive në muzikë.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Beatrix së bashku me vëllanë e saj kanë udhëtuar drejt Francës, për të kaluar disa ditë të mira pushimi në Paris.

Ramosaj ka publikuar së fundmi një video, e cila e shfaq atë me një paraqitje mjaft tërheqëse në Paris.

E njëjta ka pozuar në një fustan të bardhë dhe elegant, teksa vinte në pah gjoksin e saj atraktiv.

“Një muzg në Paris”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e kësaj videoje, ndërsa ka marrë qindra pëlqime e komente nga fansat.

Përndryshe, “Get high” mbetet kënga e fundit që ajo solli në bashkëpunim me vëllanë e saj, Alban Ramosaj. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.