bebe rexha fotografohet ne poze te sikletshme ne paris pantallonat transparente treguan te brendshmet e saj 560x416 - Bebe Rexha fotografohet në pozë të sikletshme në Paris, pantallonat transparentë treguan të brendshmet e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi publikoi klipin më të ri “Say my name” në bashkëpunim me David Guettan dhe J Balvin.

Kënga e tyre është pritur shumë mirë nga fansat, dhe në vetëm pak ditë ka arritur të marrë miliona klikime në YouTube.

Bebe Rexha ndërkohë vazhdon të jetë aktive dhe e pranishme nëpër evente muzikore e mbrëmje të ndryshme, për të promovuar projektet e saj.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në një intervistë në ambientet e NRJ Radio në Paris të Francës, ku ka folur rreth më të rejave në karrierën e saj.

bebe rexha fotografohet ne poze te sikletshme ne paris pantallonat transparente treguan te brendshmet e saj - Bebe Rexha fotografohet në pozë të sikletshme në Paris, pantallonat transparentë treguan të brendshmet e saj

Bebe Rexha (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images/Guliver)

E veshur me një palë pantallona të zinj dhe bluzë jeshile, këngëtarja shqiptare është dukur mjaft atraktive, mirëpo diçka ka shkuar keq.

Pantallonat e lëpirë për trupi, kanë bërë që asaj t’i shfaqen të brendshmet në transparencë, dhe fatkeqësisht disa fotografi të tilla janë kapur nga paparacët.

bebe rexha fotografohet ne poze te sikletshme ne paris pantallonat transparente treguan te brendshmet e saj 1 - Bebe Rexha fotografohet në pozë të sikletshme në Paris, pantallonat transparentë treguan të brendshmet e saj

Bebe Rexha (Foto: Theo Wargo/Getty Images/Guliver)

Ka qenë vet Bleta (emri i vërtetë i këngëtares), ajo e cila ka publikuar në InstaStory njërën nga këto imazhe.

“Nuk e kisha idenë se këto gjëra do të shiheshin”, ka shkruar ajo, duke treguar kështu se është sikletosur pak pasi ka parë këto fotografi. /Telegrafi/

bebe rexha fotografohet ne poze te sikletshme ne paris pantallonat transparente treguan te brendshmet e saj - Bebe Rexha fotografohet në pozë të sikletshme në Paris, pantallonat transparentë treguan të brendshmet e saj

Bebe Rexha fotografohet në pozitë të pahijshme në Paris (Foto: Bebe Rexha/InstaStory)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.