bes kallaku dhe ramadan krasniqi se shpejti ne bashkepunim 560x416 - Bes Kallaku dhe Ramadan Krasniqi së shpejti në bashkëpunim
bes kallaku dhe ramadan krasniqi se shpejti ne bashkepunim - Bes Kallaku dhe Ramadan Krasniqi së shpejti në bashkëpunim

Këngëtari dhe humoristi Bes Kallaku, është bërë i njohur tashmë për bashkëpunimet e shumta.

Një të tillë, ai është duke e përgatitur sërish me këngëtarin e njohur të muzikës popullore, Ramadan Krasniqi – Dani.

Lexo po ashtu:

Ka qenë vet Besi, ai i cili ka konfirmuar këtë bashkëpunim, duke publikuar një fotografi me këngëtarin nga Peja.

Në mbishkrimin e fotografisë, ai ka zbuluar edhe titullin e këngës, e cila do të quhet “Gentlemens”.

Muzika është realizuar nga kompozitori Edlir Begolli, teksa nuk është bërë e ditur saktë data e lansimit.

Muajin e kaluar, Dani publikoi një bashkëpunim me Labin, këngën “Falëm”, e cila u prit shumë mirë nga publiku dhe ka marrë mbi një milion klikime në YouTube.

[embedded content]

Ndërkohë, bashkëpunimi i fundit i Bes Kallakut mbetet ai me Gent Fatalin, kënga “Na vjen dita”, e cila gjithashtu është pritur mirë nga fansat e dyshes. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.