besa kokedhima publikon nje fotografi atraktive ne bikini rremben vemendjen e fansave me linjat trupore 560x416 - Besa Kokëdhima publikon një fotografi atraktive në bikini, rrëmben vëmendjen e fansave me linjat trupore
besa kokedhima publikon nje fotografi atraktive ne bikini rremben vemendjen e fansave me linjat trupore - Besa Kokëdhima publikon një fotografi atraktive në bikini, rrëmben vëmendjen e fansave me linjat trupore

Këngëtarja Besa Kokëdhima, së fundmi publikoi për fansat këngën dhe klipin e saj të ri “Amor”.

Kjo këngë u prit shumë mirë nga fansat e këngëtares, kjo pasi ajo kishte një kohë të gjatë pa publikuar projekte muzikore.

Sido që të jetë, Besa është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

[embedded content]

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej mjaft atraktive ndërsa pozonte në bikini.

Lexo po ashtu:

Ajo ka vënë në pah linjat e saj trupore, me ç’rast edhe ka rrëmbye vëmendjen e fansave të saj të shumtë.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Besa pritet që në muajt në vazhdim të prezantojë për fansat edhe disa projekte tjera të reja muzikore. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.