besa pozon si mbretereshe mahnit me imazhet e fundit - Besa pozon si ‘mbretëreshë’, mahnit me imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima, muajin e kaluar publikoi projektin e saj më të ri muzikor ” Amor (Déjame)”.

Kjo këngë u prit mirë nga fansat e saj, gjersa këngëtarja ka filluar përgatitjet për projektet e saj të reja për fundvit.

[embedded content]

Besa ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse.

Lexo po ashtu:

Fillimisht, ajo ka pozuar me një kurorë në kokë, duke vënë në pah fizikun e saj, ndërsa ka marrë pamjen e një mbretëreshe.

Ndërkohë, në disa prej imazheve tjera, ajo shfaqet mjaft atraktive, duke treguar linjat e saj të përkryera.

Imazhet e realizuara nga Arbnor Allaraj kanë bërë që këngëtarja të marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj të shumtë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.