5 41 560x416 - Betohen sot rekrutët e rinj të FSK-së

Në Kazermën “Skënderbeu” në Ferizaj, sot do të mbahet ceremonia e betimit të rekrutëve të rinj të FSK-së.

Kjo ceremoni pritet të fillojë në orën 11:00, ndërkaq sipas njoftimit, do të marrin pjesë liderë të lartë të shtetit.

“Në Kazermën e FSK-së “Skënderbeu” në Ferizaj, sot, më 24 dhjetor, duke filluar nga ora 11:00, do të mbahet ceremonia e betimit të rekrutëve të rinj të FSK-së. Në këtë ceremoni të pranishëm do të jenë liderët më të lartë shtetërorë si dhe zyrtarë të lartë vendorë e ndërkombëtarë”, thuhet në njoftim.

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.