01 e1544429261580 - Bie numri i aksidenteve në rajonin e Ferizajt për mbi 20 përqind


Bie numri i aksidenteve në rajonin e Ferizajt për mbi 20 përqind

Për më tepër ndiqeni vieon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.