670A862A F96F 432E 8217 A31ACE4FA7E2 560x416 - Boletin Musa - TIN me kenge te re !

670A862A F96F 432E 8217 A31ACE4FA7E2 scaled - Boletin Musa - TIN me kenge te re !


Boletin Musa i njohur si , TIN ka paralajmëruar se ka gati një projekt të ri muzikor të cilin do ta publikojë ditet ne vijim.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, TIN ka bërë të ditur se kënga e re e është punuar ne studion Arbasound

Për videoklipin, TIN ka bashkëpunuar me produksionin Imagine.

www.instagram.com/boletinmusa

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.