rrah rrahje 1 1200x630 1 780x439 1 560x416 - Burri rrah gruan në Ferizaj

Një person pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 21:00, në Ferizaj.

Siç thuhet në raport, si pasojë e sulmit viktima kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar i cili pas një mosmarrëveshje  verbale e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare e cila si pasojë e sulmit  kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport.

Rasti vazhdon të hetohet.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.