w 1 560x416 - Burri sulmon fizikisht gruan në Ferizaj

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, të cilës i ka shkaktuar lëndime trupore.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është ndaluar për 48-orë.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti është duke u hetuar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.