Reperi Capital T është një prej emrave më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ai numëron rreth 745 mijë ndjekës në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, teksa duket se së fundmi i ka arritur një ofertë interesante për rritjen e këtij numri.

Këtë gjë e bëri të ditur vet reperi përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku tregonte ofertën e kundërligjshme që një llogarië në Instagram i kishte bërë atij.

“Mesa mund të shoh, ti ke 745 mijë ndjekës, por ky nuk është fundi, ne mund t;i rrisim më shumë nëse ju dëshironi, mund t’ju sjellim më shumë milionë ndjekës”, shkruhej në mesazhin drejtuar atij.

Lexo po ashtu:

Por, duke dëshmuar në vërtetësinë e personave që ndjekin, Kapo e ka refuzuar kategorikisht një ofertë të tillë, madje edhe ka qeshur me të.

Foto: Capital T/InstaStory

“Jo faleminderit”, ka qenë përgjigja shkurt e reperit, i cili e ka publikuar këtë fotografi si mesazh ndërgjegjësues për fansat, që të mos pranojnë oferta të tilla.

Përndryshe, ai së fundmi publikoi projektin e tij të ri muzikor “Bomba”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e tij. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.