Enca Haxhia ashensor


Enca Haxhia shpesh është kritikuar për paraqitjet e saj.

Këngëtarja shqiptare madje është cilësuar si një nga artistet që nuk ka shije në stil.

 

Enca Haxhia, është njëra ndër këngëtaret, e cila ka arritur sukses me projektet e shumta muzikore.
Këngëtarja Enca Haxhia, vazhdon të jetë e para në ballinat e medieve rozë jo vetëm për sukseset në muzikë, por edhe për jetën private. dhe provokimet.
Gjoksin ajo e ka ‘armën’ më të fortë, sa i përket kësaj pjese, dhe e ka zbuluar edhe në provokimin e fundit nga ashensori.
Në pozën që ka marrë, ajo ka çuar njërën këmbë lartë, ndërsa ngjyra e zezë e ka bërë të duket akoma më seksi.

9395447de0b89b67611aef7e67ccf9721 - Çfarë po bën kështu Enca në ashensor?

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.