ciljeta ndahet nga alban hoxha per arsye xhelozie 405x416 - Çiljeta ndahet nga Alban Hoxha për arsye xhelozie

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është ndarë nga i dashuri i saj, Alban Hoxha.

Ajo dhe portieri i njohur shqiptar i kanë dhënë fund romancës së tyre me të cilën bënë bujë tash e sa kohë.

Mediat në Shqipëri raportojnë se Çiljeta nuk ka mundur të tolerojë daljet e shumta të Alban Hoxhës me femra tjera.

ciljeta ndahet nga alban hoxha per arsye xhelozie - Çiljeta ndahet nga Alban Hoxha për arsye xhelozie

Jeta e tij e natës i ka penguar këngëtares gjë që e ka shtyrë drejt ndarjes.

Tashmë ata nuk po ndiqen në rrjetet sociale dhe mund të thuhet se janë ndarë.

Çiljeta u mendua se do të martohet me sportistin e njohur. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.