daciq ka fjetur prane meje ministri i jashtem serb rrefen nje histori personale me nje stjuardese 560x416 - “Daçiq ka fjetur pranë meje”: Ministri i jashtëm serb rrëfen një histori personale me një stjuardesë

Në rrugë për në Trebinje dhe në një sesion të përbashkët të qeverisë serbe dhe Republikës Serbe, ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ndarë një histori personale me gazetarë dhe stjuardesa.

Siç ka thënë Daçiq, shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi, historia ka të bëjë me një nga fituesit e një reality-show në Serbi, Kija Kockar.

“Më falni, a keni punuar kur Kija ishte një stjuardese”, ka pyetur Daçiq një stjuardesë, së cilës i ka treguar më pas edhe historinë.

“Në faqen e parë të një gazete, ata vendosën një imazh të madh të Kijas dhe titullin: Daçiq fjeti pranë meje”.

“Unë nuk e dija se çfarë po ndodhte derisa ajo doli se ishte një stjuardesë kur isha kryeministër. Bëhet fjalë për një udhëtim zyrtar, kur isha kryeministër dhe kisha fjetur gjatë fluturimit”, ka rrëfyer Daçiq. /Telegrafi/

daciq ka fjetur prane meje ministri i jashtem serb rrefen nje histori personale me nje stjuardese - “Daçiq ka fjetur pranë meje”: Ministri i jashtëm serb rrëfen një histori personale me një stjuardesë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.