dafina me problem te madh ka pese kenge gati nuk di cilen ta lansoje 560x416 - Dafina me “problem” të madh, ka pesë këngë gati, nuk di cilën ta lansojë

Dafina Zeqiri momentalisht është këngëtarja e momentit.

Që prej rikthimit nga SHBA, kur me ndihmën e RedBox publikoi dy këngë shumë të suksesshme si “Fuego” dhe “Kalon”, Dafina nuk po ndalet.

Pikërisht pas hitit “Kalon”, Duffye publikoi projektin “Kurgjo nuk Kallxojna” që u prit mirë nga publiku.

dafina me problem te madh ka pese kenge gati nuk di cilen ta lansoje - Dafina me “problem” të madh, ka pesë këngë gati, nuk di cilën ta lansojë

Ndërkaq, më pas erdhi projekti sensual me Noizyn, “A Don Love?” që po ashtu u prit mirë nga publiku.

Megjithatë, me anë të një postimi në InstaStory, Duffye ka paralajmëruar projekte të reja të saj.

dafina me problem te madh ka pese kenge gati nuk di cilen ta lansoje 1 - Dafina me “problem” të madh, ka pesë këngë gati, nuk di cilën ta lansojë

Në fakt, Duffye ka problem serioz sepse ka pesë këngë gati dhe nuk di cilën ta lansojë.

Së fundmi Dafina besohet se ishte ndarë nga Jose, i dashuri i saj nga Republika e Domenikës, gjë që ndikoi që ajo të kthehej në Kosovë. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/results?search_query=a+don+love

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.