dafina zeqiri 780x4391 560x416 - Dafina Zeqiri fillon të agjërojë Ramazanin?

Muaji i shenjtë i Ramazanit nuk kalon pa urimet e yjeve të estradës shqiptare.

Ndërkohë, ka edhe yje të shoubizit që edhe vendosin të agjërojnë në muajin e madhërishëm të besimtarëve muslimanë.

dafina 1 11 - Dafina Zeqiri fillon të agjërojë Ramazanin?
Është Dafina Zeqiri ajo që në rrjetet sociale ka pranuar se do të fillojë agjërimin.

“Para agjërimit, vendosa që këtë vit të provoj përherë të parë ndonjëherë. Katër ditët e para nuk agjërova, por hej…”, ka shkruar Dafina në InstaStory.
dafina.zeqiri 3 2 2018 23 51 38 447 e15176983838671 - Dafina Zeqiri fillon të agjërojë Ramazanin?

Nuk dihet nëse këngëtarja do t’ia dalë deri në fund suksesshëm me agjërimin e saj pasi më nuk ka postuar rreth kësaj teme.

Dafina Zeqiri pritet që të këtë vit të rikthehet në vend për të mbajtur një turne veror.

dafina.zeqiri 30077862 879141495601891 1494338479419555840 n e15257256273531 - Dafina Zeqiri fillon të agjërojë Ramazanin?
Ajo po ashtu pritet që të publikojë projekte të reja që mund të bëhen hite.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.