dafina zeqiri me poza provokuese qeras nje milion ndjekesit ne instagram - Dafina Zeqiri me poza provokuese qeras një milion ndjekësit në Instagram

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin vendor.

Këngëtarja gjatë këtij sezoni ka sjell këngë të reja si dhe ka mbajtur disa koncerte anembanë trojeve shqiptare.

Zeshkania është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon fotografi dhe video të ndryshme.

E duke qenë edhe aktive në këto media online, bukuroshja jonë ka rritur edhe numrin e ndjekësve në rrjetet sociale.

Tashmë Dafi është radhitur në mesin e artistëve që ka mbi një milion ‘followers’ në llogarinë personale në Instagram.

Lexo po ashtu:

Kjo ka bërë që Zeqiri ta festojë këtë duke publikuar një imazh mjaft seksi në këtë rrjet social teksa shihet në të brendshme dhe sytjene.

Ndryshe, Dafina është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/