dafina zeqiri publikon fotografi provokuese para pasqyres ve ne pah tatuazhet e shumta pergjate trupit 443x416 - Dafina Zeqiri publikon fotografi provokuese para pasqyrës, vë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, pak ditë më parë publikoi projektin e saj më të ri muzikor, “Kurgjo nuk kallxojna”.

Kënga është pritur shumë mirë nga fansat e sa, dhe në vetëm pak ditë ka shënuar shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.

[embedded content]

Dafina është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet kur Zeqiri publikon për fansat edhe ndonjë fotografi provokuese në rrjetet sociale.

një të tillë, ajo e ka publikuar së fundmi për ndjekësit e saj në InstaStory, ku shfaqet mjaft atraktive teksa pozon para pasqyrës.

Lexo po ashtu:

Këngëtarja ka pozuar e zhveshur, ndërsa ka vënë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

dafina zeqiri publikon fotografi provokuese para pasqyres ve ne pah tatuazhet e shumta pergjate trupit - Dafina Zeqiri publikon fotografi provokuese para pasqyrës, vë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Dafina shquhet për linjat e saj tërheqëse, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë në asnjë prej paraqitjeve të saj.

Këtë vit, ajo iu rikthye tregut muzikor shqiptar duke publikuar disa projekte, e ndërsa do vazhdojë të publikojë këngë të reja për fansat në shqip. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.