arit 730x4401 560x416 - Dalin pamjet nga grabitja e argjendarisë në Ferizaj


Një grabitje ka ndodhur pasditen e së hënës në një argjendari në Ferizaj.
Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi. Ai ka treguar se grabitësit kanë ikur dhe se policia është në ndjekje të tyre.

Sipas Gashit, grabitësit gjatë ikjes kanë shtënë në ajër për të frikësuar qytetarët.

Ka thënë se në argjendari është grabitur një sasi ari, që tash për tash akoma nuk dihet sa.

Ndërkohë janë publikuar pamje nga vendi i ngjarjes.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.