Një i mitur është goditur me veuturë në qytetin e Ferizajt.

Indeksonline ka siguruar pamjet e momentit kur automjeti (xhip) godet të riun i cili ishte duke kaluar rrugën.

I njëjti ka marrë lëndime serioze dhe është shtrirë për trajtim në Spitalin e qytetit.

Më poshtë, pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.