dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 560x416 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Është një nder i madh për çdo njeri të famshëm që të jetë në kopertinën e një reviste si “Vogue”, për shembull.

Gjithashtu nuk është një sekret që makijazhi i përsosur merr shumë kohë, për të mos përmendur retushimin e fotos.

Njerëzit ende argumentojnë rreth asaj që një personazh publik është më i bukur në jetën reale, se sa në kopertinat e revistave.

Lexo po ashtu:

Megjithëse gjithnjë e më shumë revista preferojnë të përdorin minimalisht ‘photoshopin’, një fenomen i tillë është ende atje pa marrë parasysh se çfarë.

Në këtë artikull, ne do të dëshironim që të krahasonim se si duken të famshmit në kopertinat e revistave popullore dhe në jetën reale.

Bright Side ka sjell këtë listë e cila tregon ndryshimin në pamjen e 24 personave të famshëm.

Fotot në të majtë janë të retushuara për kopertinat e revistave, ndërsa ato në të djathtë janë natyrale. /Telegrafi/

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

1. Heidi Klum

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 1 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

2. Amber Heard

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 2 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

3. Lady Gaga

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 3 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

4. Jessica Alba

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 4 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

5. Amanda Seyfried

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 5 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

6. Cate Blanchett

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 6 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

7. Eva Longoria

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 7 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

8. Scarlett Johansson

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 8 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

9. Cara Delevingne

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 9 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

10. Laetitia Casta

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 10 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

11. Miley Cyrus

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 11 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

12. Megan Fox

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 12 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

13. Nicole Kidman

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 13 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

14. Natalie Portman

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 14 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

15. Katy Perry

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 15 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

16. Reese Witherspoon

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 16 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

17. Kate Winslet

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 17 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

18. Rihanna

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 18 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

19. Kristen Stewart

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 19 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

20. Uma Thurman

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 20 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

21. Charlize Theron

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 21 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

22. Emma Watson

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 22 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

23. Irina Shayk

dallimi si duken yjet ne kopertinat e revistave dhe si ne realitet 23 - Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

24. Angelina Jolie

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.