w 10 560x416 - Dardanët: Lutemi për të lënduarit në Ferizaj

Shpërthimi që goditi një nga restaurantet e Ferizajt, edhe më tutje po merr vëmendjen kryesore të mediave dhe jo vetëm.

Aty, sipas raportimeve të fundit janë konfirmuar 42 të lënduar, 15 prej tyre rëndë, ndërsa tre nga ta në mjekim intensiv.

Tifo-grupit, “Dardanët”, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka uruar për shërim të shpejtë të të gjithë të lënduarve.

“Sonte, lutemi për të gjithë të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj.
Shërim të shpejtë🙏”

https://www.facebook.com/dardanetks/posts/2213591582107846

rrrr - Dardanët: Lutemi për të lënduarit në Ferizaj

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.