unnamed 471 560x374 - Dëmtohen dyert e një shkolle në Ferizaj

Policia njofton se në një shkollë të Ferizajt persona të panjohur kanë hyrë në objekt dhe kanë dëmtuar dyert e shkollës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” ku sipas Policisë drejtori i shkollës e ka raportuar rastin në Polici.

Nuk raportohet për ndonjë vjedhje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.