ferizaj91 - Dhunohet një e mitur në Ferizaj, i dyshuari nuk arrestohet

Një vajzë e mitur e raportuar si e zhdukur në polici është keqtrajtuar seksualisht, kështu ka deklaruar babai i saj nga Ferizaj.

Raporti policor njofton se e mitura u keqtrajtua seksualishtnga i dyshuari mashkull.

Pas intervistimit i dyshuari është liruar me procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

Ferizaj 25.05.2018-17:55. Raportohet se ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se vajza e tij e mitur femër K-Shqiptare e cila ishte raportuar si e zhdukur është keqtrajtuar seksualisht nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt./albeu/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.