auto largea perdhunim136230293615604519511 560x416 - Dhunohet një femër në Ferizaj, ishte zhdukur nga 6 gushti

Një femër e cila ishte zhdukur nga gjashtë gushti është gjetur dhe është dërguar në polici.

Dyshohet se e zhdukura ishte dhunuar seksualisht nga persona të panjohur.

Lidhur me këtë rast po merret prokuroria.

“Është raportuar se viktima femër, e raportuar si person i zhdukur, është sjellë në polici dhe dyshohet se ka qenë viktime e dhunës seksuale nga persona të panjohur. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori”, bënë të ditur policia.