auto largea perdhunim136230293615604519511 560x416 - Dhunohet një femër në Ferizaj, ishte zhdukur nga 6 gushti

Një femër e cila ishte zhdukur nga gjashtë gushti është gjetur dhe është dërguar në polici.

Dyshohet se e zhdukura ishte dhunuar seksualisht nga persona të panjohur.

Lidhur me këtë rast po merret prokuroria.

“Është raportuar se viktima femër, e raportuar si person i zhdukur, është sjellë në polici dhe dyshohet se ka qenë viktime e dhunës seksuale nga persona të panjohur. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori”, bënë të ditur policia.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.