dhunim seksual1 560x416 - Dhunoi një të mitur në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Një vajzë e mitur është dhunuar nga një i dyshuar në Ferizaj.

Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari për këtë rast është arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti, muaj më parë dyshohet se ka dhunuar viktimën femër kosovare (e mitur). Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.