Dy muaj më parë erdhi me videokëngën më të re të titulluar ‘A po vjen’.

Bëhet fjalë për këngëtaren Dhurata Ahmetaj, e cila ishte e angazhuar tejet shumë me koncerte gjatë verës.

Gjithashtu njihet edhe bukurinë dhe linjat trupore që posedon dhe shumëkush ia ka zili për format seksi.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale teksa publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi ajo ka zgjedhur një fotografi nga fëmijëria për ta ndarë me ndjekësit në llogarinë personale në Instagram, ku i ka mbi 211 mijë sosh.

Ajo shihet krejt ndryshe, një vajzë e vogël dhe shumë simpatike që ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave.

Ndryshe, Ahmetaj është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.